Wypożyczalnia rowerów na Roztoczu

Zaplanuj swoją przygodę na Roztoczu z Rollrent.pl – wiodącą wypożyczalnią rowerów, która umożliwia łatwe odkrywanie niezliczonych atrakcji tego malowniczego regionu. Wybierz swój idealny rower spośród szerokiej gamy dostępnych modeli i wyrusz na niezapomniane trasy wiodące przez serce Roztocza. Od relaksujących przejażdżek po spokojnych ścieżkach, po wymagające szlaki dla bardziej doświadczonych cyklistów – Rollrent.pl zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, by w pełni cieszyć się pięknem i różnorodnością tego wyjątkowego miejsca. Nie przegap okazji, by stać się częścią niezwykłej przygody rowerowej z Rollrent.pl.

 

o rollrent.pl

Rollrent.pl to wypożyczalnia rowerów, której jakość została potwierdzona certyfikatem marki Roztocze, to nie tylko wypożyczalnia rowerów, ale przede wszystkim Twoja brama do odkrywania uroków Roztocza na dwóch kółkach. Nasza marka gwarantuje najwyższą jakość usług i sprzętu, co potwierdza prestiżowy certyfikat marki Roztocze, symbol autentyczności i zaangażowania w promocję regionu. Z Rollrent.pl masz nieograniczony dostęp do malowniczych tras i atrakcji Roztocza, co sprawia, że każda wycieczka staje się niezapomnianą przygodą. Wybierz Rollrent.pl i doświadcz Roztocza w najlepszy możliwy sposób – z siodełka roweru.

Nasza oferta

Wynajem rowerów

Zarezerwuj wybrany model roweru

wynajem rowerów elektrycznych

Wybierz rower elektryczny dopasowany do Twoich potrzeb

Wynajem rowerków wodnych

Bezobsługowy wynajem rowerków wodnych

Organizacja rajdów i wycieczek

kompleksowa organizacja wycieczek rowerowych.

Trasy rowerowe

Krótkie, rodzinne trasy o długości około 15-20 km. Przebiegają głownie lasem i mało uczęszczanymi drogami. Polecamy wynajem rowerów dziecięcych, przyczepki do przewozu dzieci, fotelików.
trasy rodzinne
Trasy średnie. Długość około 35 km dla osób o średniej kondycji. Połączenie dróg asfaltowych szutrowych i miejscami gruntowych. Przejazd najbardziej malowniczymi fragmentami Roztocza.
trasy średnie
Trasy zaawansowane. Długość powyżej 50 km. Możliwe spore przewyższenia. Wychodzące poza obręb gminy. To okazja do poznania najciekawszych miejsc w okolicy. Rezerwaty, drewniane cerkwie i wiele lokalnych ciekawostek.
trasy zaawansowane
Rowery MTB
Wynajmij Rower górski idealny do przemierzania dróg i bezdroży Roztocza. najbardziej uniwersalny rower.
Click Here
Rower eletryczny
To rozwiązanie dla osób o słabszej kondycji
Click Here
elsktryczny surron
Elektryczny motocykl teenowy
Click Here
Previous slide
Next slide

© 2022 All Rights Reserved.