Tablice informacyjne z kodem QR

Share This Post

Tablice informacyjne z kodami QR

W erze cyfrowego postępu, instytucje na Roztoczu mogą zrewolucjonizować sposób prezentacji informacji dzięki nowatorskiemu połączeniu tradycyjnych tablic informacyjnych z technologią QR code. Tablice informacyjne z kodami QR  łączące opisy, grafikę lub zdjęcia z technologią QR code, otwierają drzwi do wzbogacenia prezentowanych treści o zasoby cyfrowe. Kody QR przekierowują użytkowników na serwer Centruminplus.pl, gdzie znajdują się dodatkowe informacje, galerie zdjęć, regulaminy, tłumaczenia na języki obce, ścieżki audio z lektorem oraz linki do stron, filmów i artykułów.

Tablice z kodem QR to idealne rozwiązanie dla promocji atrakcji turystycznych, ścieżek edukacyjnych, punktów rozrywkowych i wielu innych. Oferują znaczące zalety i dają szanse na znacznie skuteczniejszą promocję niż w wypadku tradycyjnych metod. Dzięki możliwości przekierowania do nieograniczonej ilości treści oraz łatwej aktualizacji zawartości, tabliczki z QR code zapewniają nowatorskie podejście do prezentacji i angażują odbiorców w interaktywny sposób.

 

Przekieruj odbiorcę tam gdzie chcesz

Tabliczki informacyjne z QR code oferują unikalną możliwość linkowania bezpośrednio do zasobów na stronach zamawiających. Dzięki temu instytucje na Roztoczu mogą w łatwy sposób przekierowywać odwiedzających na swoje strony internetowe, gdzie mogą znaleźć dodatkowe informacje, materiały multimedialne, aktualności czy szczegółowe opisy atrakcji turystycznych. To rozwiązanie pozwala na tworzenie spójnej i kompleksowej prezentacji, łączącej fizyczną przestrzeń z cyfrowym światem treści.

Tablica informacyjna sama przeczyta treść

Tablice informacyjne z kodami  QR  mogą również linkować do ścieżek audio z głosem lektora, co jest znaczącym ułatwieniem i szansą dla osób niepełnosprawnych. Dzięki tej funkcji, odwiedzający po zeskanowaniu odpowiedniego kodu  mogą odsłuchiwać informacje, co jest szczególnie pomocne dla osób niewidomych lub słabowidzących. Dostęp do treści audio z profesjonalnym lektorem pozwala na dogłębne poznanie prezentowanych treści bez konieczności czytania tekstu, co stanowi krok w kierunku zapewnienia większej dostępności i inkluzji.

Wiele wersji językowych

Tabliczki informacyjne z QR code mogą być również wykorzystane do przekierowania na wersje informacji w różnych językach, co jest szczególnie korzystne w obszarach turystycznych, takich jak Roztocze. Dzięki temu odwiedzający z różnych krajów mogą łatwo uzyskać dostęp do treści w swoim ojczystym języku. To ułatwienie nie tylko zwiększa dostępność i zrozumienie prezentowanych treści, ale także podkreśla otwartość i gościnność regionu wobec turystów międzynarodowych.

Tablice z kodem QR to wirtualna informacja turystyczna

Zapraszamy instytucje z terenu Roztocza, takie jak gminy, nadleśnictwa, domy kultury i stowarzyszenia, do wykorzystania tej nowoczesnej technologii w celu wzbogacenia doświadczenia odwiedzających.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Tablice informacyjne z kodem QR

Tablice informacyjne z kodami QR W erze cyfrowego postępu, instytucje na Roztoczu mogą zrewolucjonizować sposób prezentacji informacji dzięki nowatorskiemu połączeniu tradycyjnych tablic informacyjnych z technologią

Wystawy multimedialne

Wystawy multimedialne Centruminplus specjalizuje się w organizacji wystaw multimedialnych i konferencji łącząc tradycyjne metody prezentacji z nowoczesnymi technologiami. Oferując kompleksowe przygotowanie wystaw zdjęć i filmów

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch