Leasing samochodu Tomaszów Lubelski

Share This Post

Leasing samochodu  staje się coraz bardziej popularną formą nabycia pojazdu. Oprócz zakupu za gotówkę lub na raty na dużą część rynku zajmują podmioty wybierające leasing. Jest forma umowy cywilnoprawnej pomiędzy leasingodawcą czyli podmiotem udostępniającym samochód a leasingobiorcą  inaczej użytkownikiem. Różnicą pomiędzy zakupem samochodu na raty a nabyciem go w formie leasingu jest fakt że do momentu spłaty ostatniej raty właścicielem samochodu pozostaje leasingodawca.  Własność przekazywana jest w momencie zakończenia umowy. Dlaczego leasing jest szczególnie chętnie wybieraną formą nabycia samochodów przez firmy i instytucje? Z kilku przyczyn.

Dlaczego leasing?

Po pierwsze nie generuje on potrzeby zaangażowania kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy zł na zakup  za gotówkę.  Samochód który jest przedmiotem leasingu i jednocześnie narzędziem pracy generuje przychody które pokrywają raty leasingu. Kolejną zaletą leasingu jest również fakt, że wszelkie formalności związane z zarejestrowaniem ubezpieczeniem samochodu leżą po stronie leasingodawcy. Przedsiębiorca po podpisaniu formalności odbiera przygotowany do jazdy samochód. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem leasingu jest to, że w momencie problemów finansowych przedsiębiorca może rozwiązać umowę i zwrócić samochód.

Leasing firmowy czy konsumencki?

Utarło się przekonanie, że leasing zarezerwowany jest jedynie dla firm. Coraz częściej w ofertach firm leasingowych pojawia się możliwość wyboru tak zwanego leasingu konsumenckiego. Jest to możliwość  finansowania samochodu w formie leasingu dla klientów indywidualnych nieprowadzących działalności gospodarczej.

 Koszt leasingu samochodu

 Leasing samochodu wcale nie musi być drogi. Bardzo często firmy oferujące sprzedaż samochodów w formie leasingu kupują samochody bezpośrednio od producenta w tak zwanych pakietach i są w stanie wynegocjować cenę zakupu niedostępną dla klienta indywidualnego a nawet firmy. Stąd bierze się oszczędność już na poziomie ceny zakupu przyjętej do kalkulacji leasingu. Podobnie rzecz ma się przy cenie ubezpieczenia nowego samochodu. Składka pakietu ubezpieczeń dla auta to często kilka bądź nawet kilkanaście tysięcy zł. Firmy leasingowe posiadają bardzo wysokie rabaty na ubezpieczenie samochodu, które w porównaniu do  kalkulacji indywidualnej niosą oszczędność kilkuset zł  bądź nawet kilku tysięcy zł na polisie.

Konfiguracja leasingu

 Umowa pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą na finansowanie samochodu opiera się na czterech  podstawowych wartościach:  opłata wstępna, wysokość raty oraz wartość wykupu  oraz okres leasingowania. Czas obowiązywania umowy  rozpoczyna się od 24 miesięcy przez 36 ,48 do zwykle do 60 miesięcy im wyższa wpłata własna i wartość wykupu tym niższa wysokość jednostkowej miesięczne raty w zależności od potrzeb i możliwości leasingobiorcy można leasing samochodu dostosować tak Google jak najkorzystniejszy dla klienta.

Leasing samochodu w Tomaszowie Lubelskim

Od niedawna w Tomaszowie lubelskim funkcjonuje placówka partnerska Vehis.

Tu znajdziesz oferty ponad 5000 egzemplarzy samochodów wszystkich klas. Małe auta miejskie, kompaktowe samochody sedan, hatchback, kombi, suv i crossovery auta terenowe 4×4. W ofercie są samochody klas budżetowej, standard i auta premium, mercedes audi i BMW. Na właścicieli firm czekaj samochody dostawcze. Przyjdzdo biura autoleasing Tomaszów Lubelski, ul Traugutta 3. Zadzwoń 69 00 11 775 lub odwiedź stronę www.centruminplus.pl

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Tablice informacyjne z kodem QR

Tablice informacyjne z kodami QR W erze cyfrowego postępu, instytucje na Roztoczu mogą zrewolucjonizować sposób prezentacji informacji dzięki nowatorskiemu połączeniu tradycyjnych tablic informacyjnych z technologią

Wystawy multimedialne

Wystawy multimedialne Centruminplus specjalizuje się w organizacji wystaw multimedialnych i konferencji łącząc tradycyjne metody prezentacji z nowoczesnymi technologiami. Oferując kompleksowe przygotowanie wystaw zdjęć i filmów

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch