Broker samochodowy-Vehis Tomaszów Lubelski

Share This Post

Kim jest broker samochodowy?

Zadanie brokera samochodowego zarówno jednej marki jak i prezentującego ofertę wielu producentów z pozoru pokrywa się z misją dealera. Można by pomyśleć, iż gęsta sieć salonów dealerskich nie dopuści do powstania konkurencji. Jednak na rynku działa coraz więcej brokerów samochodowych. Ich funkcjonowanie opiera się na fakcie, że nie konkurują oni z dealerami marek a są ich partnerami.

Oferta brokerów

Zaletą zakupu auta u brokera jest jego elastyczność i dopasowanie do rynku oraz możliwość szybkiej reakcji na panujące trendy. Dealer sztywno związany z marką musi realizować jej globalną politykę niezależnie od jej powodzenia na danym obszarze. Nie ma on możliwości manewrowania markami i modelami najpopularniejszymi na rynku. Broker samochodowy z kolei jest instytucją, która oferuje klientowi najszerszy wachlarz mozliwości zakupu marek, modeli, wersji wyposażenia, form finansowania. Jest on w stanie uwzględnić korzystne tendencje w polityce cenowej danych producentów i dopasować je do potrzeb kupującego.

Wybór samochodu

Wybór konkretnego egzemplarza to często żmudny proces pochłaniający zarówno czas jak i energię kupującego. Nierzadko wiąże się on kilkoma wizytami w salonach samochodowych. Zakup wymarzonego pojazdu na lata musi być poprzedzony dogłębnym sprawdzeniem własności wybranego samochodu. Mało kto wyobraża sobie taką transakcję bez jazdy próbnej i rozmowy z pracownikiem salonu. Brokerzy samochodowi oferują klientom zdecydowanym na zakup konkretnego auta maksymalnie uproszczoną procedurę zakupu. Kompleksową ofertę sprzedaży, finansowania, ubezpieczenia a nawet montażu lokalizatora gps.

Broker Vehis w Tomaszowie Lubelskim

Z przyjemnością informujemy, że dla klientów Tomaszowa Lubelskiego i okolic dostępny jest juz przedstawiciel lidera w branży brokerów samochodowych VEHIS.PL . W biurze w centrum miasta tuż przy galerii handlowej czeka na Państwa lokalny broker samochodowy, który pomoże wybrać model z gamy blisko 5000 dostępnych egzemplarzy. W razie potrzeby przygotuje zamówienie na auto w potrzebnej konfiguracji. Dopasuje finansowanie: Leasing? Leasing konsumencki? Najem? U nas każda z tych opcji jest dostępna.

Korzyści z wyboru auta w Vehis Tomaszów Lubelski

Największy wybór samochodów

Od kompaktowego przez dostawczy po luksusową limuzynę – u nas znajdziesz dokładnie taki samochód, jakiego szukasz. Masz specjalne wymagania? Skontaktuj się z naszym doradcą, który zamówi samochód zgodnie z Twoim życzeniem.

Zróżnicowane formy finansowania

Leasing? Leasing konsumencki? Najem? Wybierz formę finansowania, która najbardziej odpowiada Twoim możliwościom, potrzebom i specyfice działalności.

Wiele opcji ubezpieczenia

Każdy klient ma inne oczekiwania i dlatego proponujemy różne warianty ubezpieczenia. Bez względu na to, co wybierzesz, zawsze skorzystasz z atrakcyjnych warunków i rabatów.

Rabatowa karta serwisowa

Wraz z nowym samochodem otrzymasz kartę uprawniającą do zniżek na serwisowanie i naprawę samochodu w autoryzowanych sieciach serwisowych.

Skontaktuj się z nami

Szukając wymarzonego samochodu możesz liczyć na pomoc konsultanta który:

-skonfiguruj opcję wyposażenia

-pomoże dobrać najkorzystniejsze formy finansowania

-załatwi wszelkie formalności związane z nabyciem auta

Twojego brokera znajdziesz:

w Biurze – Vehis Tomaszów Lubelski, ul. Traugutta 3 22-600 Tomaszów Lubeslki

pod numerem telefonu: 69 00 11 775

online: www.centruminplus.pl

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Tablice informacyjne z kodem QR

Tablice informacyjne z kodami QR W erze cyfrowego postępu, instytucje na Roztoczu mogą zrewolucjonizować sposób prezentacji informacji dzięki nowatorskiemu połączeniu tradycyjnych tablic informacyjnych z technologią

Wystawy multimedialne

Wystawy multimedialne Centruminplus specjalizuje się w organizacji wystaw multimedialnych i konferencji łącząc tradycyjne metody prezentacji z nowoczesnymi technologiami. Oferując kompleksowe przygotowanie wystaw zdjęć i filmów

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch