Promocje w centruminplus Kup polisę odbierz prezent!

Share This Post

Tylko w centruminplus -lokalnej ubezpieczalni obejmującej zasięgiem powiaty tomaszowski i lubaczowski otrzymasz cały pakiet profitów przewidzianych dla nowych klientów. Nie czekaj przyjdź odnowić swoje ubezpieczenie. Wycenimy je i pomożemy dobrać najlepsze wariant ochrony. Jeśli potrzebujesz nowej polisy znajdziesz ją u nas odbierając dodatkowe bonusy. Spiesz się-promocja nie trwa wiecznie.

Ozonowanie samochodu do każdej polisy OC

Skorzystaj z promocji dla ubezpieczeń komunikacyjnych. Do każdej polisy oc otrzymasz bon na bezpłatne ozonowanie samochodu. Dezynfekcja ozonem to gwarancja oczyszczenia samochodu ze szkodliwych drobnoustrojów zamieszkujących wnętrze auta i jego trudno dostępne miejsca np przewody wentylacji i klimatyzacji. Ozon zabija grzyby, roztocza oraz wirusy. Dezynfekcja powinna być wykonywana 2 razy do roku. Jej brak szczególnie odczuwamy zimą kiedy rzadko wietrzymy samochód. Ważność bonu to 6 miesięcy. Możesz przekazać go innej osobie. Wykup Polisę ubezpieczenia OC w centruminplus i odbierz prezent.

Promocja Centruminplus- Kup polisę odbierz prezent

Wygraj smartfona w centrum ubezpieczeń inplus.

Każda wykupiona polisa ubezpieczenia bez względu na jej rodzaj uprawnia do udziału w losowaniu smartfona alcatel. Do rozlosowania nowe 3 telefony z systemem android. Losowanie nagród co miesiąc. W lutym, marcu i kwietniu. Szczegóły promocji dostępne są w biurze lub pod numerem infolinii . Nie czekaj wykup polisę i graj o smartfona.

Kupony rabatowe dla każdego nowego klienta

Każdy klient, który w okresie promocyjny wykupi dowolną polisę w centruminpls.pl otrzyma do wyboru jeden z kuponów rabatowych oferowanych przez naszą ubezpieczalnię.:

Rabat 15 procent na wynajem samochodu z floty wypożyczalni rentcars-roztocze.pl

Rabat 50 procent na wynajem hulajnogi elektrycznej z wypożyczalni rentcars-roztocze.pl

Rabat 20 procent na wynajem gogli Virtual Reality Oculus z oferty realityplus.pl

[smartslider3 slider=”10″]

Gadżety reklamowe w centruminplus.pl

Z centrum ubezpieczeń INplus nikt nie wychodzi z pustymi rękami. Polisę i dokumenty otrzymasz zapakowaną w bezpieczną teczkę z logo i danymi kontaktowymi. Każdy klient otrzyma również długopis z logo . Oprócz tego w do naszych klientów trafiają gadżety dysponowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Online, w biurze czy u Ciebie w domu.

Nasze promocje dotyczą polis zawieranych tradycyjnie tzn.:

W biurze ul Traugtta 3 tuz przy galerii handlowej w Tomaszowie Lubelskim

W siedzibie firmy: Kadłubiska 51, Narol

Zdalnie: przez telefon lub internet

Możesz też zamówić wizytę agenta u ciebie w domu. Przyjedziemy, wycenimy składkę i dostarczymy polisę pod twój adres.

W centruminplus za ubezpieczenie zapłacisz: gotówką, kartą, przelewem tradycyjnym lub online a nawet blikiem.

Promocja dotyczy każdego rodzaju polis: komunikacyjnych, rolnych, turystycznych, firmowych, na życie i innych.

Wygraj najlepsza polisę

W centrum ubezpieczeń inplus oprócz nagród czeka na Ciebie doskonała oferta ubezpieczeń. Nasza wyszukiwarka pozwoli ci porównać składki kilkunastu towarzystw: PZU, Warta, Hestia, Link4, Generali, Concordia, Wiener, Interrisk, MTU, Proama, Aviva, Axa, Compensa … U nas porównasz wysokość składki, zakres ubezpieczenia i sam zdecydujesz o najlepszym wariancie ochrony. W centruminplus każdy wygrywa.

Bądź na bieżąco z nowościami

Obserwuj profil centruminplus na Facebooku

Dołączając do grona fanów naszego profilu nasz pewność, że nie ominie Cię żadna nowość w naszej ofercie. Nowe promocje, oferty towarzystw ubezpieczeniowych.

https://www.facebook.com/centruminplus

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Tablice informacyjne z kodem QR

Tablice informacyjne z kodami QR W erze cyfrowego postępu, instytucje na Roztoczu mogą zrewolucjonizować sposób prezentacji informacji dzięki nowatorskiemu połączeniu tradycyjnych tablic informacyjnych z technologią

Wystawy multimedialne

Wystawy multimedialne Centruminplus specjalizuje się w organizacji wystaw multimedialnych i konferencji łącząc tradycyjne metody prezentacji z nowoczesnymi technologiami. Oferując kompleksowe przygotowanie wystaw zdjęć i filmów

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch