Bankowość Internetowa

Share This Post

Podstawowe produkty

Wiele Banków i instytucji bankowych oferuje w swej ofercie jeden z podstawowych produktów; kredyt lub pożyczka. Różnorodność ofert w kwestii oprocentowania, prowizji, opłat przygotowawczych, warunków jakie musi spełnić pożyczkobiorca. Do najwazniejszych należą zdolność kredytowa, historia kredytowa, figurowanie w biurze informacji kredytowej i wiele innych. Na rynku finansowym coraz popularniejsze stają się wyszukiwarki kredytów. Narzędzia te pozwalają w szybki i przejrzysty sposób porównać ofertę wielu instytucji finansowych. Narzędzia te są dopasowane do potrzeb klienta.

Łatwość i przejrzystość

Potencjalny kredytobiorca musi jedynie wpisać kwotę pożyczki ilość rat by w kilka sekund zobaczyć na ekranie komputera lub telefonu całkowity koszt kredytu, wysokość raty, rzeczywistą roczną stopę procentową jak również inne przydatne informacje. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty wystarczy kliknąć link, który przekieruje do banku i pozwoli złożyć wniosek kredytowy online lub umówić się na wizytę w placówce stacjonarnej.

Zalety wyszukiwarki

Korzystanie z wyszukiwarek pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Różnice w ofertach sięgają od kilku do kilkunastu procent. Jest bardzo ważne w wypadku kredytów hipotecznych gdzię niewielkie róznice procentowe przekładają się na kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dodatkowe korzyści

Kolejną zaletą wyszukiwarki kredytów jest możliwość sprzedaży zalnej. Wybór pożyczki lub kredyu nie wymaga wizyt w bankach. Jest to szczegónie ważne chociażby w dobie globalnej epidemii koronawirusa, który sprawia, że klienci unikają wizyt w placówkach i skłaniają się w kierunku bankowości ewlektronicznej i wolą ofery porównać online.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Tablice informacyjne z kodem QR

Tablice informacyjne z kodami QR W erze cyfrowego postępu, instytucje na Roztoczu mogą zrewolucjonizować sposób prezentacji informacji dzięki nowatorskiemu połączeniu tradycyjnych tablic informacyjnych z technologią

Wystawy multimedialne

Wystawy multimedialne Centruminplus specjalizuje się w organizacji wystaw multimedialnych i konferencji łącząc tradycyjne metody prezentacji z nowoczesnymi technologiami. Oferując kompleksowe przygotowanie wystaw zdjęć i filmów

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch